Dnes (5.10.2020) dorazila dodávka chřipkových vakcín pro rizikové pacienty. Postupně budeme telefonicky kontaktovat a objednávat nejvíce rizikové pacienty (tj. pacienty s kombinací více závažných rizikových faktorů, jako jsou věk, onemocnění srdce, ledvin a plic, diabetes, stav po transplantaci, atd.). Upozorňujeme, že zájemců o vakcínu je minimálně dvakrát víc, než máme vakcín, takže na všechny se bohužel nedostane. Můžete se samozřejmě pokusit sehnat si vakcínu sami v lékárně, e-recept Vám na požádání vystavíme. 


Vzhledem k příznivé epidemiologické situaci dochází k postupnému obnovování běžného provozu ordinace (očkování, prevence, řidičské průkazy, prohlídky u diabetiků, atd.). 

Nadále však chceme chránit rizikové pacienty, proto je nutné se předem telefonicky objednat. Ze stejného důvodu omezujeme počet pacientů v čekárně, do které budou vpuštěni pouze objednaní pacienti. Dodržujte proto prosím přesně domluvený čas vyšetření. Nechoďte do čekárny s příznaky infekce dýchacích cest bez předchozí telefonické konzultace s lékařem.

Děkujeme všem svým pacientům za velmi ohleduplný přístup v uplynulých týdnech.


Nové pacienty již bohužel neregistrujeme.

 


Přečtěte si

12.05.2018 15:27

Informace pro pacienty o zpracování osobních údajů

Podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016
 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zveřejňujeme Informace pro pacienty o...

Celý článek

—————

26.02.2014 14:06

Preventivní prohlídky

Obsah a časové rozmezí všeobecných preventivních prohlídek je definován vyhláškou č. 70/2012 Sb. o preventivních prohlídkách.  

Celý článek

—————


Naše ordinace na Facebooku 

Chcete být aktuálně informování o nových službách, zástupech a dalších aktuálních novinkách z naší ordinace? Staňte se fanouškem Ordinace Beroun na Facebooku. Na Facebook dáváme také odkazy na zajímavé články související se zdravým životních stylem a další užitečné informace (chřipkové epidemie, očkování, změny právních předpisů atd.). Přes Facebook nám také můžete dát vědět, co se Vám líbí, či nelíbí, nebo poslat svoje nápady a komentáře.

Pokud ještě na Facebooku nejste, musíte se nejprve zaregistrovat na stránkách www.facebook.com. Nezabere Vám to více než 2 minuty - stačí vyplnit základní údaje o sobě (jméno, příjmení, email, pohlaví a datum narození). Teprve potom se můžete stát fanouškem kliknutím na tlačítko LIKE nebo česky TO SE MI LÍBÍ ("palec nahoru") v pravé části této stránky. 


Kontakt

MUDr. Klaudia Větrovská

Praktický lékař

Lékařský dům
Plzeňská 1880
266 01 Beroun


Telefon: 725 056 248


Fotogalerie

——————————